- Business Innovatie Lab | nevap.nl

Business Innovatie Lab

Het doel van het Business Innovatie Lab is het aanjagen en verstevigen van de innovatiekracht in de vastgoedexploitatie. Met kennisoverdracht en kennisontwikkeling realiseren de leden duurzame oplossingen voor de toekomst. Het Business Innovatie Lab fungeert als denktank en schept de context voor nieuwe ontwikkelingen.

  1. Johan Smit

    Voorzitter


    Senior Adviseur en Accountmanager, RPS
    johan.smit@rps.nl
    LinkedIn
    Johan Smit.jpeg
  2. Henry Heida




    Teammanager Vastgoed, Sweco Vastgoedmanagement
    henry.heida@sweco.nl
    LinkedIn
    Henry Heida.jpeg
  3. ing. Jeroen Hollander




    Senior Adviseur, de Alliantie
    jhollander@de-alliantie.nl
    LinkedIn
    Jeroen hollander.jpeg
  4. Sander Oosterbeek




    Hoofd bedrijfsbureau, Heijmans
    soosterbeek@heijmans.nl
    LinkedIn
    Sander Oosterbeek.png
  5. ing. Wilfred van der Plas




    CCO Simaxx
    w.vander.plas@simaxx.com
    LinkedIn
    Wilfred.jpeg
  6. ing. Wim Smit




    Senior Project Manager, Syntrus Achmea Real Estate & Finance
    wim.smit@achmeavastgoed.nl
    LinkedIn
    Wim smit.jpeg
  7. drs. Brigit Smulders




    Adviseur, Spark
    brigitsmulders@spark-parkeren.nl
    Linkedin
    Brigit Smulders.jpeg
  8. ing. Sander Stekelenburg




    Projectmanager / Shareholder, Tsavo
    Sander.stekelenburg@tsavo.eu
    LinkedIn
    Sander Stekelenburg.jpeg
  9. ing. Joost Vooijs




    Partner | Director Retail BV, Colliers International
    joost.vooijs@colliers.com
    LinkedIn
    Joost Vooijs.png