- Innovatie Lab Technologie | nevap.nl

Innovatie Lab Technologie

Vakgroep Technologie

  1. J.A. (Joost) Vooijs

    Voorzitter


    Partner | Director Retail BV, Colliers International
    joost.vooijs@colliers.com
    Linkedin
    Joost Vooijs.png
  2. J. (Johan) Smit

    Vicevoorzitter


    Senior Adviseur en Accountmanager, RPS
    johan.smit@rps.nl
    LinkedIn
    Johan Smit.jpg
  3. ir. A. (Arnold) Bosch




    Business development manager, Buildinginfo
    ab@buildinginfo.nl
    LinkedIn
    Foto Arnold Bosch.jpg
  4. H.W. (Henry) Heida




    Projectmanager / Adviseur Vastgoed, Sweco Vastgoedmanagement
    henry.heida@sweco.nl
    LinkedIn
    Foto Henry Heida.jpg
  5. Ing. J (Jeroen) Hollander




    Senior Adviseur, de Alliantie
    jhollander@de-alliantie.nl
    LinkedIn
    Jeroen Hollander pasfoto.jpg
  6. J.F.M. (Jeroen) van Kessel RVGME




    Integraal Adviseur Vastgoed/Partner, KWK Huisvesting & Vastgoed
    kessel@kwkbv.nl
    Linkedin
    Jeroen van Kessel.jpg
  7. Ing. W. (Wilfred) van der Plas




    CCO Simaxx
    w.vander.plas@simaxx.com
    Linkedin
    140115 foto wilfred van der plas.png.jpg
  8. ing. J.W. (Jan Willem) Smit




    Senior Project Manager, Syntrus Achmea Real Estate & Finance
    wim.smit@achmeavastgoed.nl
    LinkedIn
    Foto Wim Smit.jpg
  9. V.M. (Valentijn) van Wanrooij




    Senior Projectleider Technical Due Diligence
    valentijn.vanwanrooij@arcadis.com
    Linkedin
    Valentijn van Wanrooij.jpg
  10. D.A. (Addy) van Zoelen




    Technical Manager, CBRE
    addy.van.zoelen@cbre.com
    Linkedin
    Addy van Zoelen.jpg