- Innovatie Lab Technologie | nevap.nl

Innovatie Lab Technologie

Vakgroep Technologie

  1. Ing. Joost Vooijs

    Voorzitter


    Partner | Director Retail BV, Colliers International
    joost.vooijs@colliers.com
    LinkedIn
    Joost Vooijs.png
  2. Johan Smit

    Vicevoorzitter


    Senior Adviseur en Accountmanager, RPS
    johan.smit@rps.nl
    LinkedIn
    Johan Smit.jpg
  3. Ir. Arnold Bosch




    Consultant Real Estate Advisory & Valuations, PwC
    arnold.bosch@pwc.com
    LinkedIn
    Foto Arnold Bosch.jpg
  4. Henry Heida




    Projectmanager / Adviseur Vastgoed, Sweco Vastgoedmanagement
    henry.heida@sweco.nl
    LinkedIn
    Foto Henry Heida.jpg
  5. Ing. Jeroen Hollander




    Senior Adviseur, de Alliantie
    jhollander@de-alliantie.nl
    LinkedIn
    Jeroen Hollander pasfoto.jpg
  6. Jeroen van Kessel RVGME




    Integraal Adviseur Vastgoed/Partner, KWK Huisvesting & Vastgoed
    kessel@kwkbv.nl
    LinkedIn
    Jeroen van Kessel.jpg
  7. Ing. Wilfred van der Plas




    CCO Simaxx
    w.vander.plas@simaxx.com
    LinkedIn
    140115 foto wilfred van der plas.png.jpg
  8. Ing. Jan Willem Smit




    Senior Project Manager, Syntrus Achmea Real Estate & Finance
    wim.smit@achmeavastgoed.nl
    LinkedIn
    Foto Wim Smit.jpg
  9. Ing. Valentijn van Wanrooij MRE

    Winnaar Groene Appel 2017 'Beste Vrijwilliger'


    Senior Consultant, Arcadis
    valentijn.vanwanrooij@arcadis.com
    LinkedIn
    Valentijn van Wanrooij.jpg
  10. Addy van Zoelen




    Technical Manager, CBRE
    addy.van.zoelen@cbre.com
    LinkedIn
    Addy van Zoelen.jpg